| chiftelutacrocanta a întrebat:

Exista persoane in viata ta in prezenta carora esti plin de energie si simti ca viata ta are rost si fara de care simti ca nu ai chef sa faci nimic si simti ca viata ta nu are rost?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu prea stiu la ce vrei sa te referi, dar cred ca raspunsul este nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Cum spuneam, nu!

Poate doar parintii si sora mea, adica familia, dar doar ei, nimeni altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă simt bine dispusă în prezența prietenilor mei, dar în prezența prietenului meu mă simt atât de alive şi plină de energie.
Şi față de cum eram acum ceva timp, somehow
Sunt de părere că viața mea a căpătat un sens laughing
Sau avea şi doar acum l-am descoperit thinking

În orice caz, sunt fericită în prezența acestuia. laughing

Persoanele celelalte, care m-au influențat în mod negativ, le-am elimitat din viața mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o persoana care se incadreaza perfect in ambele categorii, da ce sa faci ca asa e dragostea uneori, daca nu esti oarba macar te prefaci.