| Lifeisbeautiful a întrebat:

Fetelor, sunt curios cum ati reactiona daca sa zicem intr-un conflict un baiat v-ar trage o palma?

18 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu's cam ghiolban din fire, nu ma uit. Daca ma loveste usor o las.Una in figura si o dau cu craci in sus.Au vrut drepturi egale, le au.Mai ales daca ma loveste la oua, sar cu picioarele pe ea.Totusi,asa ceva nu se face.Cat de gentalman ai fi, daca te lasi batut de o fata unde ajungi laughing De tras de par, ori de zguduit putin, le mai trag si pe unele care au gura mare si vorbesc fara sa isi dea seama.Ma refer la copile de 16 17 ani care nu au ce face.In rest, imi vad de treaba mea pana depaseste limita.

| Suck a răspuns:

Numa gura îi de ele... dacă ar primi o palmă ar sta şi şi-ar plânge de milă... apoi s-ar învăța minte şi ar fi mai atente pe viitor.

| Sociopat a răspuns (pentru Suck):

Adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as da si eu inapoi. Poate i-as da o pereche de palme nu doar una sa stii. Baietii nu au voie sa dea in fete doar daca fetele sar pe ei sa ii loveasca

| MidnightR a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci daca o fata da intr-un baiat, are dreptul sa o loveasca inapoi, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sanse sa o accept daca e data bine. In caz contrar, un picior in **** imi permite in continuare dreptul la replica.

| MidnightR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i prea cinstit, nu? Durerea noastra ar fi pe scala 10, a voastra poate maxim 3.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MidnightR):

In urma faptei imi asum riscul sa ma faca praf, stau acolo pana isi revine. Dupa ce imi acorda palma pasii trebuie facuti inapoi, nu spre mine. Atunci sunt obligata sa evit zona. Ce nu-i cinstit?

| NameHarris a răspuns:

Nimic obisnuit in ziua de azihappy

| Otto2014 a răspuns:

Desi is baiat,nu reactioneaza urat, ba ti-o da inapoi, ba una la oua.
Aia le-a incercat pe ambele, n-a reusit, si s-a ales cu o noua palma :v

| XxBlueRosexX a răspuns:

Ii dau inapoi o pereche de palme + 1 picior la c****...iar daca mai incearca sa de in mine ii dau un jet de spray paralizant in ochi de se pisa pe el laughing

| Lifeisbeautiful explică (pentru XxBlueRosexX):

Esti periculoasalaughing

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru Lifeisbeautiful):

Clar...plus ca inca nu s-a nascut baiatul care sa dea in mine.

| Lifeisbeautiful explică (pentru XxBlueRosexX):

Ai timp sa-l intalnesti.

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru Lifeisbeautiful):

Poate dar acum inca nu pentru ca...bun nu ma laud ca sunt batausa pentru ca chiar nu sunt doar ca unor baieti le e frica sa vorbeasca urat cu mine sau sa se bage in seama doar sa se afle in treaba pentru ca ii fulger cu privirea iar daca isi vede un prieten care flirteaza ii spune "ai grija sa nu o jignesti ca e periculoasa"...si sprayul mereu il iau cu mie oriunde merg (autoaparare)

| lolipas a răspuns:

Hi hi hi hi... sincer cred ca l-as arunca de pe geam (am curaj) si nu te pune cu o fata. in capusorul ala are o multime de idei diabolice

| anonim_4396 a răspuns (pentru lolipas):

Degeaba daca din punct de vedere fizic nu sunteti cine stie ce. ma refer daca nu faceti cursuri de aparare sau sala

| Lifeisbeautiful explică (pentru lolipas):

Stiu ca aveti multe idei diabolice, ca doar nu degeaba se spune ca femeile au 3 coaste de drac laughing