| LordCristobal a întrebat:

Salture dragii mei,revin cu o intrebare senzationala!
Fetelor,sa zicem ca sunteti la supermarket si in baiat va da o palma sanatoasa la FUND. Apoi cand va baiatul va spune:,,Aoleu,scuze dar credeam ca esti prietena mea, voiam sa ii fac o surpriza.Esti imbracata la fel si ai aceeasi culoare a parului cu ea."laughing)).
Baieti,sa zicem ca sunteti in locul baiatului si fata va zice:,,Mai plezneste-ma odata l,mi-a placut".laughing))))))
Fetelor,cum ati reactiona in situatia data?laughing)))))
Baieti, voi ce reactie ati avea?laughing)

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

In primul rand, nu pun mana fara consimtamant nici pe o persoana pe care o cunosc (exceptie imbratisari, handshake, sarutul pe obraz asa cum facem noi europenii, etc), sa nu mai zicem de cineva de care nu sunt sigur daca cunosc sau nu. De palma la fund nici nu mai zic, asta nu fac nici daca persoana respectiva ma provoaca sa fac.
In al doilea rand, nici o fata nu ar reactiona asa, cel mai probabil iti da o palma/pumn si suna la politie pentru hartuire sexuala.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu ce reactie as avea, ca nu fac asa ceva in supermarket,.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da e de bun simt ca a doua oara nu as mai da

| dullcat a răspuns:

Daca iti confunzi iubita, inseamna ca nu ti-e iubita cu adevarat.Sad news.

| J0B0MAT a răspuns:

Cine face așa e psihopat și trebuie anunțată paza.Chiar de ar fi adevărat, să nu îți recunoști prietena, tot e semn de probleme mintale, dacă nu e orb.

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Si ce crezi ca face paza laughing maxim scoate afara din magazin, dar cel scos din magazin va astepta pana o sa iasa si femeia laughing, deci degeaba cheama paza

| ILikeBlackCats a răspuns:

Ca fata, m-as gândi la cum s-ar simti prietena lui având in vedere ca primeste surprize din-astea