| madalina1908 a întrebat:

Hey buna am mare nevoie de ajutorul vostru! Am mai multi prieteni dar Claudia si Diana imi sunt cele mai bune prietene! Si ieri m-am certat cu Claudia, si azi cand a venit Diana la mine mi-a zis ca ia zis ieri Claudia ca nu am vrut sa ma cheme afr...Si nu stiu ce sa fac! Ies cu ele de la inceputul anului, in fiecare zi tot cu ele ieseam si am inceput sa tin la ele foarte mult, si nu imi place ca m-am certat cu Claudia! Vreau sa ne impacam dar nu stiu ce sa ii spun! ajutati-ma va rog mult! ...Va las id meu:madalinadelia90

3 răspunsuri:
| annamya a răspuns:

E foarte greu sa pastrezi o prietenie in trei..Claudia va incerca sa o indeparteze pe Diana de tine...trebuie sa vorbesti cu ea si sa-i explici ca tii la ea si ca ti-e greu sa fiti certate. Incearca sa nu o vorbesti de rau de fata cu Diana ca sa nu se accentueze conflictele! Mult mult succes!

| madalina1908 explică (pentru annamya):

Noi ne.am mai certat odata, dar nu stiu cand ma cert cu ele nu imi place...si nu as mai vrea asa cevasad...o sa incerc sa vorbesc dar nu stiu

| annamya a răspuns (pentru madalina1908):

Te inteleg sincer, incerc si eu sa sustin o prietenie in trei! :*big grin