| JustMeForever3 a întrebat:

Hey TPU ce farsa sa ii fac la un prieten, si ma refer ceva sa ii fac noapte si dimineata pe cand se trezeste sa isi dea seama?

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu te juca cu pasta de dinți pentru ca ar putea face o iritatie de toată frumusețea. Fă ceva clasic: baga-i mana intr-un bol cu apa rece (in timp ce doarme), leaga-i șiretele de la toți pantofii, sau dacă ai ajutoare, ati putea sa ii mutați patul (in bucătărie, baie sau chiar pe terasa) sau nu stiu... Nu prea am inspirație momentan... Fii creativa!

| ElenaSoareG a răspuns:

Da-i cu pasta de dinti pe față!