| LoveSleep a întrebat:

Http://i.imgur.com/ql1t8bL.png
Dintr-un total de 3800.
Voi?

12 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Bine ca n-am facut cu tine concurs de cine are mai multe raspunsuri sterse.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

455 raspunsuri si 1 intrebare, sunt cuminte, raule care esti!

| Doub a răspuns:

453 sterse.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.imageupload.co.uk/image/Z13Y
muriti de ciuda. :P

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

453 răspunsuri și 8 întrebări

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Si eu care credeam ca admini ma urasc pe mine rolling on the floor. oricum la tine nu ma mira thinking

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Wth, de ce?sad

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Doar 372 de raspunsuri sterse. Desi ma mir, ca m-am certat si injurat cu extrem de multe persoane de pe acest site.
Am fost suspendata de multe ori. Dar nu toti m-au raportat. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Cum adica "de ce". numai scoti fetele din tarfe si cu-rve cand scriu ca se culca cu 10 tipi pe saptamana laughing. ceilalti gandesc, tu si scrii rolling on the floor)

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"ceilalti gandesc, tu si scriirolling on the floor"- Pai vezi, noroc cu mine.blushing