| Goddessss a întrebat:

Îmi dați vreo idee cum as putea formula o urare pentru o zi de naștere pentru cea mai buna prietena a mea?
Gen sa nu fie numai " la mulți ani "
Suntem colege de clasa.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sunt sute de mii de variante, uite aici ceva aleatoriu :

„Momentele petrecute alaturi de tine au fost legendare, mă simt norocoasa că am întâlnit o asemenea persoană. Multă sănătate și împlinire, la multi ani!"

| Nemessys a răspuns:

Mananca sanatos
Fa sport
Ai grija de tine si nu fa lucruri care ti-ar putea pune viata sau sanatatea in pericol.

Daca tot vrei sa traiasca,,(la) multi ani"winking

| zilog a răspuns:

De ziua ta de naștere îți doresc ca Dumnezeu să îți dea ție ceea ce tu îmi dorești mie!