| PringAloe a întrebat:

In viata ce ar trebui sa punem pe primul plan?
Am intrebam o fata si mi-a raspuns ca ea isi pune pe primul plan Parul, n-am stiut cum sa reactionez, dvs ce credeti ca ar trebui sa punem?

10 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Parul? Cum naiba? laughing)
Cum ramne cu familia, cariera, prieteni?

Eu asa fac -pe primul plan sunt
eu si dupa familia restul sa arda in flacari ca nu ma interseaza laughing)

| Hammurabi a răspuns:

Habar n-am.
La mine toate sunt în plan secund. Primul plan e gol. laughing))

| J0B0MAT a răspuns:

Fiecare ar trebui să pună pe primul plan ce e mai important pentru el.Pentru unii e ceva, pentru alţii altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penisul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine

| IoanaRoman09 a răspuns:

Cariera

| mihaicelsfant a răspuns (pentru IoanaRoman09):

Si amiculaughing nu?

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Ete na, si tu acum : ))

| AlMaDi a răspuns:

Primul plan al fiecaruia dintre noi ar trebui sa fie, fericirea noastra.

| piticanonima28 a răspuns:

Dupa parearea mea familia este pe primul loc.