| T0T a întrebat:

La ce vârstă ați avut prima beție?

Răspuns Câştigător
| GreenVoid a răspuns:

15 ani, la scoala.Ce vremurilaughingNever againlaughing

39 răspunsuri:
| T0T explică (pentru GreenVoid):

Ți-ai ales bine locul laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Asta e..prima oara nu concepeam prea bine efectele sau limitele mele laughingTu? Ti ai ales mai bine locul?hee hee

| syd a răspuns:

Niciodata

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Da, dar sincer nu mai știu dacă a fost într-un local sau acasă la cineva sau altundeva, adică nu mai știu exact care a fost prima dar a fost tot pe la 15 ani.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Daca nu mai stii, a fost betia bunalaughingSau a fost cu atat de multi ani in urma ca nici nu mai stii.Cat ai, 40?hee hee

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Sau înseamnă că au fost prea multe laughing Eu am 20. Tu?

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

laughing) Multi inainte.Eu am 19.

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Mulți înainte, tinere.

| ℛąin a răspuns:

Pe la 14-15. Nu-mi amintesc exact.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Sunt tanara, tinerehee hee Multam.

| justanotheruser99 a răspuns:

7 rolling on the floor contextul e cel mai amuzant, tinand cont de imprejurari. Deci, exista un "medicament" care se face din aloe vrea, miere si vin roșu. Face bunica-mea vreo 5 litri de "suc" din acesta si ne da cate o linguriță intr-o zi (mie si la soră-mea) așa ca sa "gustam" si noi. Avea un gust bun, sau așa credeam noi pentru ca era super dulce. Merge bunica-mea la o vecina, si lasă canistra magica in camara. Nu stiu cum se face, dar ajung in camara si vad "sucu' ala bun pe care nu-i voie sa pui mana", dar eu copil fiind eram innebunita după zahar si nu m-am putut abține. Am mers in bucătărie si am luat o lingura, ca așa a făcut si bunica laughing. Pe drum ma întâlnesc cu soră-mea si o corup sa vina cu mine. Ajungem in cămară si ne punem pe jos pe niste tabureti si începem: o lingura mie, o lingura ei, una mie, una ei, tot așa pana cand se ajunge sa bem din canistra. rolling on the floor după 30 de minute vine bunica-mea acasă si ne caută peste tot. Nu ne găsește, dar vede ca becul de la camara lumineaza, asa ca se gandeste ca poate l-a uitat pornit. Deschide usa si ce sa vezi: 2 copii care dorm pe jos- bifat, o canistra goala-bifat. rolling on the floor
The End.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17.

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Tu ești fată? Wtf.

| T0T explică (pentru justanotheruser99):

"7"

Deci nu m-ai dezamăgit, imediat când am văzut răspuns din partea ta mă așteptam la așa ceva.
Oricum frumoasă întâmplarea.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

100% laughing ce i asa socant?laughing

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Doar că nu păreai după mine dar îmi place atitudinea.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Ah ok deci n ai intalnit multe fete care se imbata la scoalalaughingMersi oricumwinking

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

De ce te asteptai la așa ceva? Sunt chiar atât de previzibila? laughing

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Dar nu ai pentru ce. happy

| T0T explică (pentru justanotheruser99):

De fapt pentru mine e previzibil faptul că ești imprevizibilă deci mă pot aștepta de la tine doar de la lucruri imprevizibile.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

E bine sa fi spontan, cel puțin scapi de monotonie si nu ajungi ca si chiftelutacrocanta. laughing

| T0T explică (pentru justanotheruser99):

Pentru chifteluța cei din jur sunt monotoni. Când realizezi că are 1300+ întrebări...

| Deaad a răspuns:

15 la un concert.
Era proape de locul meu, concertul, la vreo 12-13 minute.
Imi amintesc ca am plecat de acolo spart la 1 noaptea, era sa cad pe jos de cateva ori, alta data sa cad pe masina unuia.

Oricum a fost nimic fata de ce a urmat pe urma...

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Păi, sincer la ce te poți aștepta de la cineva care pe lângă faptul ca nu are o ocupație, mai are si stări de depresie? I'm really sorry for him.

| T0T explică (pentru justanotheruser99):

Măcar nu se plânge ca alții și nu ne spune că se sinucide laughing Mie îmi place așa cum e el și întrebările deși nu aș vrea să fiu la fel. laughing

| ℛąin a răspuns (pentru justanotheruser99):

+ obezitate.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ℛąin):

Eu nu am știut asta...acum chiar ca il compătimesc sad

| ℛąin a răspuns (pentru justanotheruser99):

Oare a vorbit cineva cu el în privat? O fi la fel?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Intr-adevar, unele intrebari sunt interesante, dar altele sunt de un nivel de prostie inuman. As putea jura ca fumează ceva iarba.

| T0T explică (pentru justanotheruser99):

Nu neapărat prostie ci nebunie. Eu ador multe aspecte ale nebuniei căci pot să o înțeleg laughing Sau cum zici tu, poate fumează etnobotanice.