| Narfundo a întrebat:

Ma trezesc noaptea cu mana stanga foarte amortita.Nu reusesc sa o misc, sa strang pumnul si intru in panica.Ma scol si incep sa o lovesc.Simt niste intepaturi puternice si usor incepe sa isi revina.Nu dorm pe ea.Asta mi-s-a spus.am avut grija sa nu dorm pe eastraight face. Ce mi-se intampla? Ce trebuie sa fac ca sa nu mai patesc asa?

Răspuns Câştigător
| kareina a răspuns:

Incearca sa iei o saptamana calciu efervescent si magneziu,dar separat nu in combinatie (nu in complex), adica tub calciu, tub magneziu comprimate.Vezi daca da rezultate! Bafta multa!

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ai avut grija sa nu mai dormi pe ea? Pai mai stii tu cum te invarti noaptea?oh go on. De multe ori se intampla seara sa pui capu pe perna, iar dimineata sa fii cu el sub patlaughing

| Narfundo explică:

Patesc asta numai cand dorm.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti amorteste.Lasa tiutiunul si rachiul mai usor.