| ELLSSA a întrebat:

"Nu mai fi invidioasa pe ce fac altii.Lasa-i pe ei sa fie invidiosi pe fericirea ta".
Invidia este considerata o anormalitate?

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Invidiosi sunt doar oamenii frustrati.Care nu sunt in stare sa lupte pentru cauza.Nu este ceva anormal, dar ar trebui sa ne bucuram de ceea ce suntem, ceea ce avem, caci cu putina staruinta, vointa si incredere in propriile forte, putem sa ne atingem telurile si sa nu mai ravnim la bunul altuia sau sa-l invidiem pentru. ceea ce are sau este.

2 răspunsuri:
| astamicuta a răspuns:

E un lucru cat se poate de normal

| astamicuta a răspuns:

Oare cine n-a simtit macar o data o adiere fina de invidie? whistling