| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi se pare ca majoritatea fetele pe acest site sunt putin penibile si ipocrite cand au la avatar poze de genul

http://s22.postimg.org/ldy4rhi4h/capture_20141216_123942 .png

http://s30.postimg.org/cdl4k1qw1/capture_20141216_124951 .png

si in intrebarile lor vezi " vai domne de ce sunt baietii doar morti dupa se sex, si vad fetele doar ca placere nu ca oameni". Pai cum naiba poti sa fii atat de ipocrit, cand singura te transformi in obiect sexual? Ca majoritatea fetelor care isi fac poze foarte sexy, care nu stiu cum sa isi arate fundul sau sanii mai mult si dupa daca cineva ii zice " ce sexy esti, sau ce te-as """ " vezi domne el e porcul, sai mai degraba numai el e porcul dar ea "saraca" e victima. Mie unu mi se pare aiurea.

83 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mont):

Tu ai inteles macar intrebarea sau te bagi in seama aiurea? e ca si cum ai zice tu acum, ca telefonul ala din avatar face "rau" dar tu il ai la avatar. poate acum intelegi mai bine

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am inteles intrebarea. Dar nu vad legatura cu acele avatare. Si indiferent ce poze si-ar face mi se pare normal sa se supere daca ii spui,, ce te-as f., x".

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mont):

Sunt curios la mintea ta, ce ar trebui sa spuna? ce inteligenta esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mont):

Cand isi arata corpul ca o prostitu.ata de ce ai crede ca trebuie respectata, nu inteleg laughing

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles-o, si nu vad legatura intre nesimtirea majoritatii baietilor si acele avatare. Un baiat cu bun simt e cu bun simt indiferent de cum e imbracata fata. Si unu nesimtit e tot nesimtit fie fata si in tinuta de iarna. Chiar si in cazul in care ele au avatare ca acela nu sunt de acord ca baietii sa foloseasca expresii ca si cele date de tine ca si exemplu.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi mai spune asa.Nu-mi place.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mont):

Deci sa intelegi ca ma enerveaza prostia asta cu incarcatul raspunsului pe site dupa 20 de minute laughing. da, si baietii care zic asa unei fete sunt nesimtit dar si alea ca isi arata corpul sunt niste panarame, si sincer nu ar trebui tratate altfel. ce merge ca o rata, "canta" ca o rata, e o rata. vorba americanilor. cu asta am incheiat. ca vad ca iti place sa zici "vai nesimtiti aia ca le fac panararame " dar le crezi sfinte pe alea. numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Imi accepti scuzele?

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce draguta esti, sau ce bine areti. Daca vrei sa faci un compliment poti sa o faci si fara sa jignesti.

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce conteaza cum isi arata corpu? Si repet, nu ai de unde sa stii daca pozele sunt reale sau simple avatare de pe net. La plaja/piscina toata lumea vede pe toata lumea in costum de baie si nici acolo nu as fi de acord cu astfel de comentarii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Explica-i tu lui mount ca ori e troll ori e greu de cap laughing.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nevoie sa-ti ceri scuzehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Este.Te-am jignit..Nu o s-o mai fac.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda,nu cred ca fac fata.Se pare ca vorbeste serios, ce trist.Nici nu prea inteleg ce vrea sa spuna.Stai asa ca incerc eu sa-i expliclaughing. Poate reusesc!

| Doub a răspuns (pentru mont):

Uite,Endoryus are dreptate.Pana la urma conteaza mult ce poza pui la avatar.Adica te reprezinta. Daca cineva pune o poza cu un ursulet,inseamna ca ii plac ursuletii, daca pune o poza cu mere, e foarte probabil sa-i placa merele, iar daca isi pune poze cu decolteu sunt sanse de 99, 99% sa fie o mare panarama.Iar fetele care fac asta nu au pic de demnitate si nu merita respectul nimanui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pui poza cu atheism, iti plac ateii

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai degraba vrea sa faca misto de atei, dar ea nu isi da seama ca face misto si de religia ei asa laughing. nu crede ca big bangul a aparut din nimic, dar ceva care nu are inceput si sfarsit crede.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

E o ironie adresata ateilor.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Off,speram ca esti destul de inteligent ca sa intelegi.sad

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper ca apreciezi ca am incercat sa-i explic baiatului, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Daca pui o poza cu ursuleti poate sa fie in asa fel incat sa fie o ironie la adresa ursuletilor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

"Sper ca apreciezi ca am incercat sa-i explic baiatului, nu?" da, mersi mersi.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placerewinking!