| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi se pare ca majoritatea fetele pe acest site sunt putin penibile si ipocrite cand au la avatar poze de genul

http://s22.postimg.org/ldy4rhi4h/capture_20141216_123942 .png

http://s30.postimg.org/cdl4k1qw1/capture_20141216_124951 .png

si in intrebarile lor vezi " vai domne de ce sunt baietii doar morti dupa se sex, si vad fetele doar ca placere nu ca oameni". Pai cum naiba poti sa fii atat de ipocrit, cand singura te transformi in obiect sexual? Ca majoritatea fetelor care isi fac poze foarte sexy, care nu stiu cum sa isi arate fundul sau sanii mai mult si dupa daca cineva ii zice " ce sexy esti, sau ce te-as """ " vezi domne el e porcul, sai mai degraba numai el e porcul dar ea "saraca" e victima. Mie unu mi se pare aiurea.

83 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ps, nu generalizez prosteste. am intalnit si fete care vor" suflet" si restul dar dupa un timp cauta altceva. asta cand eram inca "micut" acum aproape 3 ani. dupa ce am inceput sa fac sala, eram "frumos" ale naibi idioate laughing. si erau fete de treaba, nu se aruncau in bratele la oricare idiot care zicea gen" oh baby" si credea ca fata e moarta dupa el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

La faza cu ma omor, mi se par penibili astia care se omor ca nu au prieteni iubiti /e. trebuie sa fii penibil sa te omori pentru o persoana asa. cum majoritatea o fac pana la 17 ani ca vezi domne iubi sau iubita ii lasa. bolnavi mintali. o viata ai, daca stai sa o dai pentru unu care nu da 2 bani pe tine, e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu cred ca vorbesti serios...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Daca faci asta gandeste-te ca faci un bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Daca toate fetele ar fi ca tine cine s-ar mai gandi si la noi sad

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca as prefera sa mor? Ba da.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-ma ma bucur atat de mult ca sunt diferita.Mda,saracutii de voi.sadStai linistit ca prostia nu va disparea niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cere-i id-ul sau luati-va o camera

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate.Si eu cunosc o groaza de cazuri, dar nah avem de invatat din prostia lor.E pacat ca nu au tarie de caracter si personalitate, si clar demnitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu au nimic din toate mai sus, dar totusi au mai multi oameni in jurul lor. pacat ca lumea e prosta si cand ii vede devin depresi ca vezi domne ei nu au pe nimeni. prostesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ce rea esti. Vezi.E bine sa te gandesti mai mult la aproapele tau decat la tine insati..Invata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Altele se vand pentru 100 de lei si tu preferi sa mori laughing Exagerezi..Sunt sigur.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu nu exagerez deloc.Cum spuneam, prefer sa mor decat sa fac asa ceva.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda ai dreptate.Sunt o persoana oribila.straight face

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce sa facem? Sa jucam un sah?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Daca va duce capul si stiti sa jucati de ce nu laughing. cica e jocul regilor.
nu stiu ce varsta are ala, daca e va sugeream kama sutra laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu multumesc.Ma limitez la sah.winking Las "kama sutra" pentru fetele din poze.

| Happyjump a răspuns:

E plin pământul de tarfe. E plin de fete egoiste care isi fac poze provocatoare sau pun poze provocatoare si in realitate arata doamne fereste, e plin si de baieti si mai doamne fereste. Nu-i OK.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

laughing. cum incerci tu sa pari de treaba, of of.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica? ...Adica nu sunt?sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Incerci sa pari dar stim cu toti ca ai vrea sa faci si tu ce e acolo in carte, ca orice om normal. dar cand parem ingerasi e mai bine laughing, dar pe pe la spate avem COOOOAARNEEE mari.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu incerc sa par.Pur si simplu asta sunt.De ce crezi ca m-as ascunde avand in vedere ca nimeni de pe acest site nu ma cunoaste."..ca orice om normal."-Nu sunt un om normal.happy Ce te face sa crezi ca stii ce gandesc? Aaa?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu esti..Doar sa zicem ca exagerezi un pic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ca esti... fata, poate? ca orice fata ai nevoi. sau esti calugarita? as fi pus acel cap care se uita ciudat la tine dar nu-l stiu rolling on the floor))

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"as fi pus acel cap care se uita ciudat la tine dar nu-l stiu"laughing))."Calugarita"-Seriooos?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Endo cam are dreptate..cam toti avem nevoile noastre.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"Endo"?laughing)) Off, scuze.Da inteleg ca "toti avem nevoile noastre", dar totusi. exista o limita a bunului simt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ai dreptate..Calugarita ce esti. Endo a fost inspirat sa iti spuna asa. Calugarita o poti asocia cu acea pocaita sau cu acea insecta care isi devoreaza masculul si alte insecte. Sa zicem ca poti avea 2 fete diferite.

| mont a răspuns:

Incredibil ce mare importanta pot da unii avatarelor. E doar o poza ce poate fi de pe net, nu reala. Si eu acum ar trebui sa fiu obsedat de iphone si sa nu discut cu cine nu are iphone pe motiv ca am avatarul asta?