| BoGdY13 a întrebat:

Oare chiar ar veni sfarsitul pamantului in 2012?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare ne-a mai pregătit Dumnezeu un sfârșit?
Pa, pa.

| zGohan a răspuns:

Nu te poti lua dupa asta. De cate ori n-au zis ca vine si na venit? Asa ziceam si euwinking Sfarsitul lumii o sa vina ca cel de sus va dori. El a facut pamantul cand a vrut el va aduce sfarsitul cand va vrea. Deci poate va veni in 2012, dar nu pentru. ca asa a zis un nene cu ochelari dat pe protvwinking

| DreamingAloud a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva, dar odata si-odata trebuie sa vina, asa ca oriunde m-as duce tot ma gaseste!

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Nu, nu vine