| QAkkyQ a întrebat:

Oare vitorul va mai exista dupa anul 2012? Se va sfarsi lumea? E adevarat? E precum dinozauri adica au trecut ei si au venit oameni? Oare ce specie va urma? Mi-e teama:S... Voi credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logik ca nu cine sunt ei sa-mi spuna mie cand mor laughing draga noi mai avem mult de trait crede-ma suntem o specie prea evoluata ca sa murim peste 1 an laughing stai linistita sunt doar bazaconii spuse ca sa ne speriewinking

3 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Pai...este o prostie.Nu este adevarat, e o vrajeala. Poate credeau ei dar...nu.Nimeni nu va sti cu adevarat cand si cum va veni sfarsitul pamantului.
Moartea dinozaurilor a fost cauzata din pricina unui meteorit mare dupa cum stiu eu.
Si da, viitorul va ma exista dupa 2012happy

| LNK a răspuns:

Nu-ti fie teama, nu va veni sfarsitul lumii. Toata chestia asta e o mare aberatie. Intr-adevar, va fi o mare schimbare, dar in niciun caz sfarsitul lumii. Acum, nimeni nu poate garanta ca nu va veni, dar atata timp cat nu vom deveni mai rai decat suntem deja, nu va veni.
Iar dupa cum stiam eu, moartea dinozaurilor a fost datorita unui meteorit sau asa ceva.
Nu-ti mai face griji, nu se va intampla nimic rau. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum am vazut filmul 2012 mi-se pare asa si asa,, dar vom astepta ca anul 2012 sa vina in ziua 21-23decembrie si atunci vom trai si vom vedea...cu dumnezeu inainte,, si mie imi este frica,, dar ce imi mie mai mult frica e pentru multi copii... sper sa trecem cu bine anul 2012, asa ca ai sa profitam anul 2011 si ne auzim in 2012