| anonim_4396 a întrebat:

Părere voastră despre perucile? Le poate purta oricine la cine îi plac?
Credeți ca perucile cu breton sau fara par mai reale sau toate îs ok?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-mi plac si nu sunt din par natural de la femei, ci din coada de cal sau sintetice.
Cele din par uman sunt extrem de scumpe.

| dullcat a răspuns:

Care peruci? Indiferent daca le porti de distractie, din motiv estetic, fashion choice, motiv medical-estetic etc. asta tine de parerea proprie, nu de cea a unor straini.

| AlexandraAle121 a răspuns (pentru dullcat):

Asta da, dar am vrut sa vad ce spun alți. eu am foarte multe și îmi place să port și să schimb look-ul... Părul meu e distrus rupt.

| asmodeus10 a răspuns:

Perucile se poarta de obicei la evenimente ca sa pari altcineva sau mai real gen ( spectacole, petreceri, etc...) sau la nevoie ( cand ti-ai tuns parul prea scurt si vrei sa para mai lung, etc.) toate sunt bune, depinde de gustul tau si mai ales sa nu iasa in evidenta diferenta de culoare ( daca ai parul blond si pui o peruca bruneta )se poate observa daca nu ascunzi bine parul sub peruca.

| AlexandraAle121 a răspuns (pentru asmodeus10):

Mulțumesc de părerea dvs. Eu am fileu cu care pun părul meu și nu se vede fiindca știu să pun. Am purtat ieri o peruca roșie cu breton in public la un concert și s-a uitat mulți la mine sau poate mi sa părut nu știu... Poatee alea cu breton la uni nu pare reale?