| Soriceldinciocolata a întrebat:

Pleasee help me. big grin Cum activez netul pe mobil daca am deja 15 mega trimisi de un prieten? Ca am fb dar cand vreau sa intru imi zice ca trebuie sa activez:d Please ca am 15 mega si vreau sa ii folosesc:* >FUNDOI!big grin<
P. S: Am telefon Samsung S5230 happy Unde ar trebuie sa intru in telefonul meu daca e?

2 răspunsuri:
| elisadaia a răspuns:

Depinde pe ce retea esti de obicei iti trimit saterile ei trebuie doar sa suni la relati cu clienti sau sa suni la un nomar ti-am zis depinde de retea

| Soriceldinciocolata explică (pentru elisadaia):

Sunt pe Vodafone, dar nu stiu care e numnarul pentru relatii cu clientii.laughing