| Lelouch a întrebat:

Preferaţi sa fiţi incinerati sau inmormantati?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Inmormantat.Din pamant am venit acolo trebuie sa ne intoarcem. Daca te incinerezi te poate arunca in apa, nimeni nu iti acorda vreo garantie ca te pastreaza in cutiuta.Va rog fara alte intrebari, n-am chef de dat explicatii asta e parerea mea si punct.O zi buna! big grin

| thegatekeeper a răspuns:

M-am gandit de multe ori la asta si nu prea ma pot decide (dar oricum mai am timp, sper laughing). Inclin sa optez pentru incinerare, totusi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Puși in vitrină.

| BlackVeil a răspuns:

Criogenizat.

| Dooolce a răspuns:

Inmormantata

| GoguSteriade a răspuns:

Incinerat.