| q12 a întrebat:

am sa pun o intrebare foarte serioasa! Va rog fiti seriosi! Am auzit ca in 21 decembrie 2012 vine sfarsitul lumii sau daca nu vine vin extraterestrii pe pamant sau daca nu se schimba un calendar am uitat care! Care dintre ele e reala? Sau nici una?

Răspuns Câştigător
| Qinz a răspuns:

Nici una.
Calendarul Mayas. Mayasi au zis ca o sa fie o schimbare in lume si raul va fi indepartat pentru multa vreme, daca au dreptate asa o sa fie, da ei nu au zis de nici un sfarsit.
Extraterestri nu vin.
Deci cea reala din contextu tau nu exista.

| q12 explică (pentru Qinz):

In 22 decembrie funda big grin

| Qinz a răspuns (pentru q12):

laughing, ok

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat