| Idkidk a întrebat:

happy

Mi-e dor de copilărie aşa de mult, aşa de mult! Mi-aş dori să mai am parte de momentele plăcute din copilărie, de tot!

Să fiu iar fericită, şi mă gândesc mereu să fiu iar copil să gândesc mai "copilăreşte" şi să fiu mai copilăroasă.

Mereu aş vrea să am iar 5 ani să mă joc toată ziua, şi în clasa a 1 a singura mea responsabilitate să fie să scriu un rând de a.

Mi-e dor să stau iar seara în patul meu şi să mă uit la Disney Channel ( mă uit şi acum, dar atunci erau mai frumoase serialele şi era mai special ), îmi e dor să mă joc iar cu păpuşile mele. Ăh, copilăria dorul meu.

Să stau la bunici şi să povestim mereu.

Vă e dor de copilărie?

14 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stii ca inca traiesti in copilarie...
Nu doresc nimanui sa aiba gandurile mele laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Dwa, 17 ani, dar tot copil. rolling on the floor Sunt suspendată iar. sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Of of of

| LoveSleep a răspuns:

Pui o grămadă de întrebări și la cum nu ar fi destul, îți mai pui și fața acolo la profil. Tu vrei să ne omori cu zile?

| Doub a răspuns:

La 13 ani încă te poţi juca cu păpuşile, deci noi nu te reţinem. :*

| J0B0MAT a răspuns:

Da,sau mai bine zis de unele aspecte ale copilăriei.
Btw, iar te-au suspendat ăştia? Îţi place să trăieşti periculos.laughing

| Dismally a răspuns:

Imi este dor de copilarie dar acele clipe nu se vor intoarce niciodata din pacate sad

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Imi este dor de copilarie pe atunci nu eram preocupat cu scoala sau cu examenele, din clasa intai uram scoala si nici acum nu imi place.
Erau alte timpuri stateam la televizor si ma uitam la Chowder, Flapjack si altele si cand mergeaam la tara eu si cu varameu mergeam pe la vale doar asa ca sa alergam pe acolo si ma distram chhiar daca cadeam destul de des in timp ce alergam.
Pe atunci lucrurile erau altfel si cand te gandesti cat de mult am asteptat adolescenta ca lucrurile se vor schimba si astea bine ai si avantaje cand esti adolescent poti sa faci lucruri pe care nu le faceai in copilarie.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

De ce te contrazici singur?

Intra pe link-ul asta si uite-te la raspunsurile tale daca nu ma crezi:

http://www.tpu.ro/......copilarie/

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Am parti si parti. De unele lucruri mi-e dor si de altele nu. Acum stau si ma gandesc de ce zambeam asa mult, de ce eram asa fericit.Probabil pentru ca asta se intampla inaintea unor evenimente.

| alexandrualind a răspuns:

Eu inca sunt copil dar nu imi place. vreau odata sa ajung adult.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Întotdeauna vom fi copilăroşi! Eu chiar dacă am 27 de ani, încă îmi place să mă joc. Şi ce? Depinde cât de tare lăsăm copilul să iasă la suprafaţă!

| playermessi a răspuns:

Eu inca traiesc copilaria dar o sa imi fie dor de ea