| aNonim_4610 a întrebat:

Salut tuturor! Am asa o nedumerire am 15 ani si m-am intilnit doar o data dar nu a fost ceva serios. dar este un baiat care imi place foarte mult de vreo 3 ani, si nu ma pot intilni cu nimeni altcineva nu stiu de ce(eu cred ca il plac pe acel baiat, sa mentionez ca nu m-am intilnit cu el, il plac de 3 ani dar niciodata nu fac primul pas )? cind vine vorba de vreo intilnire parca imi este teama dar nu stiu de ce, dar cind stau singura acasa si ma gindesc ca vreau sa am si eu prieten parca imi iau curaj
si cind ajung ca cineva sa imi propuna intilnire pur si simplu parca dispar, tot timpul simt ca o sa dau gres cu ceva sau nu voi face ceva corect imi este teama sa merg mai departe intr-o relatie. dar care relatie ca am intilnesc doar 2 zile si dupa aia dispar, pur si simplu nu mai vreau(poate sa fie ca imi place de acel baiat pe care il plac de 3 ani). si inca ceva poate sa fie ca nu pre m-am intilnit cu cineva(doar o data)este asa la inceput?
Mersi mult doar am nevoie de niste sfaturi...

1 răspuns:
| ligiligi a răspuns:

Daca zici ca il placi pe el de ce nu ii spui lucrul asta lui? poate si el te place pe tinewinking.E normal ca sa nu te poti intalnii cu alt (baiat) cand tu iubesti pe altcineva.Soer ca te-am ajutat. Funda?happy