| anonim_4396 a întrebat:

Şi am răspuns la cele 37 de întrebări din oracol. N-am intrat 37 zile şi m-au aşteptat. Nu pot să le las acolo, nerăspunzându-le laughing Caut mereu să finalizez ceea ce ţine de mine, în acest caz de cont, da, de mine. O prostie! Şi unele întrebări. întrebări ca întrebări, dar ce răspunsuri! Să mă limitez în a alege un răspuns din variantele ce îmi sunt oferite? Şi dacă nu e ceea ce gândesc? Ştiu că odată era o întrebare şi două variante, dar ceea ce putea fi mai întâlnit nu s-a pus. Parcă voiau să aleg pe placul lor. Atunci când îmi vizitaţi profilul, oracolul, doar pentru a mă cunoaşte, heh, nu vă încredeţi! Spun aşa, ca fapt divers. O prostie.

14 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Atunci, cum fac 'pentru casa' te cunosc?

| Satango a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Sunt multe modalităţi, depinde de tine.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Satango):

Depinde de mine, atat timp cat tu nu te opui happy
Ce modalitate imi recomanzi?

| Satango a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Dă-mi voie să te felicit!

| Drimmero a răspuns:

De parca nu se stia ca este mai mult decat evident ca acele lucruri tin doar de subiectivismul TPU-ului, doar atat. Nu ai cum sa incredintezi unei persoane virtuale, asa ca fapt divers!

| LoveSleep a răspuns:

Nimeni nu-ți vizitează profilul

| Satango a răspuns (pentru LoveSleep):

Aproape că ai fost amuzant.

| WaterDrop a răspuns:

Trist si felicitari in acelasi timp.Clar sunt sondaje aceste intrebari, si tocmai ai mai oferit unei companii pe undeva, o gama mai larga de clienti. Felicitari ca totusi ai avut rabdarea necesara sa-l termini de tot, pe veci.

| Gonrax a răspuns:

Bravo ție. Eu am răspuns la 240 și mai am 1274 rolling on the floor

| Satango a răspuns (pentru Gonrax):

Huh, ai de gând să o duci la capăt? laughing

| Gonrax a răspuns (pentru Satango):

Nah, m-am lăsat de ele laughing

| Satango a răspuns (pentru Gonrax):

laughing Bună alegere.

| alexandrualind a răspuns:

Da,ai dreptate.