| NYØ2002 a întrebat:

Salutare!
Eu Vineri am dat noroc cu un prieten in scoala si mai era langa el o fată si am dat si cu ea si am facut cunostinta.In alta pauza mi-a pus cateva intrebari de unde sunt, daca imi place de ea, eu am ridicat doar umerii si s-a sunat de intrare (eram pe hol) si plecat in clasa.Din prima vedere mi se parea draguta.Am zis ca gata am primul meu sarut si prima relatie dinainte de 18 ani (mai am 3 luni).I-am dat Facebook-ul meu si mi-a dat cerere mi-a trimis mesaj, prima fata care a spus ca sunt frumos si dragut. Prima data in conversatii parea de treaba si la sfarsit nu.I-am mai spus glume una alta.I-am spus ca nu imi place violenta si na.Eu am asteptat 5 ore sa ma intalnesc cu ea, m-am intalnit cu ea ne-am pus pe o banca, am vorbit.Ea incepea sa faca glume cu mine proaste.Ma pișca, dădea cu pumnul in mine (nu ma doare deloc).A avut un comportament nașpa, mi-a luat telefonul si nu voia sa mi-l mai dea.Noroc ca m-a sunat mama si am plecat acasa.Eu credeam ca sunt urat dar ea e mai urata ca mine.Nici macar nu se ingrijeste, are toate defectele.
1- Are 1, 55 m.
2-Parul e vai de calul lui alandala.
3-La față daca e uratica putea sa puna un machiaj dar sa nu exagereze (a spus ca nu ii place sa isi puna machiaje).
4-Nu imi place cum se imbraca.
5-Ii plac tricourile lungi.In poza de profil a luat tricoul lui taica-su.(Mi-a spus un prieten care e in clasa cu ea ca ii place sa se imbrace ca baieții).
6.Cel mai important caracterul:Nu imi place deloc.M-a calcat intentionat pe picior si dupa i-am spus dă-te fă că-i GUCCI si dupa a dat in mine.Tot din gluma ma mai tragea de urechi. Vrea sa ma provoace sa dau in ea si eu i-am spus ca nu sunt idiot sa dau in fete.
Nici eu nu sunt stralucit:Eu sunt inchis la piele dar eu macar ma ingrijesc, am grija de aspectul meu, ma piepten, ma dau cu parfum, ma dau la subrat, ma spal de 3 ori pe saptamana pe cap si de 1-2 ori pe corp (vara in fiecare zi).
Nici eu nu ma comport cine stie ce, eu am comportamentul, depinde de vibe.
Ce sa fac sa nu imi mai vada sin-ul ca nu vreau sa mai vorbesc cu ea?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vorbeste cu ea putin mai sec, spune-i mereu ca ai treaba. Daca o eviti brusc, e naspa pentru amandoi. Daca nu iti mai faci timp pentru ea, eviti sa intri intr-o discutie tampita.
Nu te mai grabi in bifarea lucrurilor ce tin de relatii, poti sa ai primul sarut si la 20, nu e nici o problema.
Am patit si eu de multe ori, sa ies cu cate o tipa aparent ok, dar sa ma dezamageasca total comportamentul ei. Asta inseamna lipsa de compatibilitate. Unele erau exact cum spui tu, jucause aiurea/enervante, altele cu niste aere aiurea pe ele.
PS: "dupa i-am spus dăte fă că-i GUCCI" - ce sloboz?! Esti mai taran decat orice tipa enervanta, cu asa o replica. In plus, se scrie "dă-te".

| NYØ2002 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

I-am spus din glumă.

| Mosotti a răspuns:

Ce e ala sin?! Pai rupe legatura cu ea, auzi si tu, ce mare lucru. Si daca e asa, de ce i-ai dat FB-ul?! Nu pricep. A zis ca esti frumos la misto, altfel nu se comporta asa in bataie de joc, este si putin dusa cu pluta.
Scoate-o de la prieteni de pe FB si gata.

| SilentRain a răspuns:

Nu e genul tau de fata, pare imatura si băiețoasa
O chemi frumos in parc si te despărți de ea

| Ineys a răspuns:

Esti barbat odata in viata si ii spui direct ceea ce simti?

Totusi din povestioara ta ( daca nu e fake ) tot ce vad sunt niste semne de fata stangace care nu stie cum sa isi exteriorizeze placerea pe care o simte cand petrece timp cu tine. Esti tu prea fatalau.

| NYØ2002 explică (pentru Ineys):

Mie nu imi place violenta, urasc violenta si ei ii place sa se bata.Mie nu imi place ca nu are grija de aspectul ei fizic