| Green007 a întrebat:

TPU! am mare nevoi de ajutor! daca o catea e in calduri la 7-8 luni si se imperecheaza cu un caine cateaua va fi afectata? se va mai dezvolta cum trebuie zicetzimi mai multe detalii va rogg cea mai mare funda din lume!

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Doamne dar ce se mai dezvolta face o burta de ai sa te sperii ha ha ha

| Green007 explică:

Nu la asta ma referam (la dimensiunile burtii) no talking ma referam la(crestera in inaltime, luare in grutate etc...) hai maaa serios acum sad