| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.Am 13 ani si mi se tot scoala din orice.Adica ceea ce este ciudat caci cateodata si cand o vad pe mama se intampla asta. Adica, fac laba de vreo 2 ori pe zi. Problema este ca nu stiu cum sa scap de atractiile astea, si daca nu, este normal? Va rog ajutati-ma!
DAU FUNDA!

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cocoselul tau se adapteaza mediului inconjurator, face primii pasi

| mihai69 a răspuns:

E perfect normal la vârsta ta; o să treacă și peste un timp (cât mai lung sper!) chiar o să râzi de tine, amintindu-ți cum ai fi vrut să nu ți se scoale (acum), când atunci (în viitor) o să vrei să se-ntărească și „ea" o să reacționeze cu întârziere sau deloc...

| Emilian65 a răspuns:

Fenomenul pe care-l descrii tu, se intampla din cauza numarului mare de masturbari ditr-o zi. Sau vezi prea multe filme porno care te excita ce vezi acolo. Faptul ca ti se scoala si cand o vezi pe mama este tot din cauza a ceeace am spus mai sus.

| grab a răspuns:

Nu e nimic anormal daca ti se scoala. mai nasol era daca te si durea.
laba nu ajuta in cazul asta, din contra, mai rau complica situatia.

| ViatacuLouie a răspuns:

E varsta frate, eu zici ca iau Viagra inainte de scoala, chillax si bucura-te de erectii...

| Andrei_Stroia_1990 a răspuns:

Prietene daca vrei de scumpa ta mamica ne putem ocupa noi sa o linistim de probleme

| romarios70 a răspuns:

Din cauza varstei dar o sa treaca cu timpul. deocamdata bucura-te.

| Moisil a răspuns:

Hei baiete, eu iti recomand sa vorbesti cu cineva in care ai incredere sau cu un psiholog, pentru ca ceea ce faci acum s-ar putea sa iti afecteze toata viata. Iar cat despre faptul ca te exciti cand o vezi pe mama ta, asta inseamna ca ai o problema mare.

| Yurica a răspuns:

E normal frate sa ti se scoale!
Esti baiat... ai vrea sa stai cu ea moarta?