| nomad14 a întrebat:

Am cunoscut o fata de pe a 9a (eu sunt pe 12) m-a chemat la ea sa vorbim si ne intelegem, si ne-am pupat pe obraz, dar cand o vad imi transpir mainile.De ce? Ea e genu de fata care sa fie cu mine dar peste 1 luna e cu altu si nici nusi mai aduce aminte de mine.Asa pare! Dati-mi voi ceva sfaturi.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AndreeaChitu a răspuns:

Incearca cu ea laughing si dai papucii tu primul fa si tu ce face ea.dar nu cu toate :pe

2 răspunsuri:
| XxblackangelxX a răspuns:

S'a cam plictisit de tine...intreab'o ce se intamplabig grin

| Marius_4666 a răspuns:

Pai. Ba boule, in primul rand esti a 12-a ar trebui sa iti dai seama singur, in al 2-lea rand tie iti place de ea dar. ea isi bate joc de tine cauta pe alta nu fi prost... Si daca se poate sa fie de aceeasi varsta cu tine Pedofilul Dracu!