| Shad0ow a întrebat:

Am facut sex PROTEJAT cu prietena mea. Totul a decurs perfect, tin sa precizez ca am folosit 2 prezervative pentru siguranta maxima. A fost destul de hard in ultimele momente. Dupa ce-am terminat am iesit afara si a avut nevoie la baie si si-a dat seama ca ei ii s-a scurs un lichid rosu spre maroniu si nu cunoastem cauza. De la ce poate fii?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum ziceam si in cealalta intrebare, sa mearga la ginecolog si nu mai folosi 2 prezervative

| Hαppiηеss a răspuns:

Serios, ati folosit doua prezervative la un singur contact sexual?
Sa nu mai faci asta niciodata, nu este deloc o siguranta maxima din contra se freaca unul de altul si se rup.
Foloseste unul singur.
Cat despre scurgerea prietenei tale probabil s-a ales cu vreo leziune din cauza sexului mai brutal sau cu vreo infectie.
Sa consulte un medic ginecolog.

| sirD a răspuns:

Bine ca nu mergeti la doua scoli pentru siguranta maxima de a invata

| Shad0ow explică (pentru sirD):

Nu m-ai ajutat

| Diana1417 a răspuns:

Nu mai folosi doua prezervative niciodata