| pitik_2624 a întrebat:

Am o colega de clasa si imi place de ea si nu stiu cum pot sa-i zic

Răspuns Câştigător
| Sonny a răspuns:

Imi placi, fa!
Functioneaza intotdeauna.Lux.Umpic.

5 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Hai.serios acum!
M-am plictisitttt maxim de intrebarile de genul acesteia

Poti pune pe altcineva sa i zica daca u n-ai curaj
Sau sa-i dai de inteles... vorbeste mai mult cu ea, fa gesturi frumoase, condu-o pana acasa, invit-o la suc, vorbeste cu ea pe mess

Xoxo

Si bafta!

| Twitter a răspuns:

O iei de gat si ii zici " baa imi place de tine da nu stiu cum sa iti zic"

si gata i-ai spus rolling on the floor

| PinguinuSkizofrenik a răspuns:

Deci ff simplu.
1.Ai messu ei, daca nu-l ai cerel(dar nu ei).
2.Baga la status GeN plictisIt buzz me.
3. Da-i un buzz
4. Spune-i buna
5. Zii cu esti plik
6.Intreab-o daca vrea s joke adevar sau provokare
7. Daca zice adevar intreab-o daca ii plk de cineva din cls?
8. Daca zice d intreab-o d cine
9. Daca zice dtn ai noroc. Fundawinking

| Ellutza98 a răspuns:

Poi las-o sa-si dea seama ca o placi...
Sau daca nu merge atunci, nu stiu, incearca sa o faci geloasa...iti zic ca asa merge sigur... fundita?winkingbig grinhappy

| Andreeea_2574 a răspuns:

Pai.Incearca sa ii zambesti in timpul orelor, sa intrii in vorba cu ea, fa-i semne in ore, vorbeste cu ea pe mess si daca nu ii zici ca o placi cat mai repede ai grija ca ti'o sufla altu'winking