| volgian a întrebat:

Am o intrebare. Sunt cu prietena mea de 6 luni. In ultima vreme am inceput sa ne sarutam mai aprins, ne si atingem, facem un fel de petting. Problema e cu dupa vreo 8-10 minute eu ejaculez. E normal? Ce pot sa fac sa prelungesc intervalul?

3 răspunsuri:
| DPaul a răspuns:

Pai...Ar trebui sa te tina mai mult macar pana la inceperea actului sexual.Dar aici depinde de fiecare in parte.Toti suntem identici dar totusi diferiti happy

| TheRedJumpsuiteApparatus a răspuns:

Ba frate, sincer si eu am avut problema asta, nici nu iti imaginezi cum am rezolvat-olaughingda si tu o laba cu cateva ore inainte, si o sa dublezi intervalul! Eu am incercat si a mers foarte binehappyBAFTA