| Aoxkajcjw a întrebat:

Am o relatie cu o tipa de ceva timp, ea a zis ca nu vrea sa faca dragoste cu mine pentru ca ii frica si de atunci eu nu am mai incercat "extremele" sa le zic asa laughing dar ieri am adus-o la mine si am bagat un film in teorie ca nu stiu cine s-a uitat la el dar oricumlaughingam inceput sa ne sarutam sa ne mangaiem dar atat..nu stiu daca voia mai mult dar eu stiam ca nu si n-am sarit calu, tipa trebuia sa plece si am condus-o si parea trista, ce ziceti? Am gresit ca n-am facut dragoste cu ea? Sau data viitoare sa o intreb daca vrea sigur sa facem?

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, unele sunt triste înainte, altele după. Să mai vină la tine și să se încălzească bine. Dar să nu forțezi. O să ajungă să vrea ea. Dar ia-o foarte fin, cu încetinitorul. Va fi un moment după care nu se mai poate întoarce înapoi. Bariera de potențial.

| Aoxkajcjw explică (pentru sadrian46):

Are 16 ani app..eu 18

| Aoxkajcjw explică (pentru sadrian46):

Oricum o iau incet nu is nici eu vreun expert.

| sadrian46 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Este un aspect special, psihologic și para psihologic dacă vrei. Este să trasmiți o senzație de securitate. O să îți relatez o întâmplare personală în privat, care poate o să te ajute. mesaj privat. Urmează.

| sadrian46 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Cu atât mai mult, la 16 ani. Poți să construeiești cu și psntru ea o raație de o viață, sau o experiență de început care să se termine mai repede, așa cum a început.

| Aoxkajcjw explică (pentru sadrian46):

Man oare sa vb cu ea despre asta?

| sadrian46 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Nu acum. Prin 68 eram salvamar vara în vacanță. Un coleg se cuplase cu o finlandeză. L-am întrebat în ce limbă vorbește cu ea. El a răspuns.
- Eu o sărut și ea mă înțelege.

| Goete a răspuns:

Daca o incalzesti si o lasi asa, cum sa nu fie trista?

| Aoxkajcjw explică (pentru Goete):

Frate eu stiam ca nu sta la.

| Goete a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

La rece sigur ca nu sta, dar incalzita lucrurile se schimba. Si nu intreba, doar mergi incet si vezi daca intra in joc.

| SasukeCS2 a răspuns:

Se pare ca vroia sa o petardeziwinking