| ileanailla a întrebat:

Am si eu o problema va rog mult sa ma ajutati.Am facut sex neprotejat cu prietenu meu(stabil), a ejaculat afara, s-a sters doar cu un prosop, nu a facut dusi ca alt adata, apoi peste aproximativ 30 de minute am facut-o din nou.Si de data asta tot afara a ejaculat dar ma gandesc la faptul ca daca nu a facut dus dupa primul act i-ar mai fi putut ramane sperma pe penis si cand am facut-o a doua oara a ajuns in mine? Mi-a intarziat ciclu 7 zile, sunt ingrijorata as putea sa fiu insarcinata? va rog mult sa ma ajutati.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,ai putea fi insarcinata, depinde foarte mult de perioada in care te aflai tu, adica daca erai in perioada fertila sau nu.
Daca au trecut 21 de zile de la data contactului sexual cu pricina, fa un test de sarcina.
Nu stiu cum am putea sa te ajutam altfel...

| 0rlando a răspuns:

Wow! Trebuia măcar să urineze după act, pentru a curăța canalul.
Fă repede un test de sarcină. Șansele să fi însărcinată sunt enorme.

| KetaminaMDMA a răspuns (pentru 0rlando):

Panichezi fata rolling on the floor)

| 0rlando a răspuns (pentru KetaminaMDMA):

Cu motiv întemeiat. Crede-mă că am mai multă experiență ca tine în așa ceva.

| KetaminaMDMA a răspuns (pentru 0rlando):

Te credhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum poti sta nespalat dupa un act si cum ai acceptat repetarea in asemenea conditii? Nimic nu este imposibil; mai bine ai face un control sau un test.Numai bine.

| RetardedRacoons a răspuns:

Spermatozoizii nu traiesc prea mult in contact cu aerul, intarzierile sunt cauzate tocmai de nelinistea ta. Data viitoare practica sexul in dos, este cel mai sanatos!