| Anonima758583 a întrebat:

As avea si eu niste intrebari? tocmai m-am masturbat si mi-a curs sange. asta inseamna ca nu mai sunt virgina? ce o sa se intample acum? ceva schimbari? o sa-mi fie rau? ma dezvolt sau? iau in calcul doar persoanele serioase

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se va intampla absolut nimic rau in viitor si nici nu-ti va afecta in vreun fel sanatatea sau viata ta sexuala.Te vei dezvolta in continuare absolut la fel exact ca si cum nu s-ar fi intamplat absolut nimic. Masturbarea este benefica sanatatii fiindca se reduce stresul hormonal si iti explorezi/cunosti in deamanunt organismul.Sangerarea se poate datora unei mici leziuni provocate himenului aceasta s-a intamplat/s-a produs in momentul in care ti-ai introdus mai mult ca sigur degetul in vagin.Chiar si in cazul in care ti-ai lezat himenul, acesta a ramas de fapt intact in ansamblul sau. Dezvirginarea se va produce/intampla in momentul in care vei avea parte de primul sex cu un penis real care iti va fi introdus de un barbat in vaginul tau.Multa sanatate.

| syd2 a răspuns:

Macar te-ai spalat pe maini, de ai scris tocmai s-au ai incarcat claviatura cu sange, n-o sa-ti fie nimic, doar o sa ai sufletul spurcat.

| LoveSleep a răspuns (pentru syd2):

De ce nu te duci tu la categoria "Religie"?
Copiii sub 15 ani n-au voie pe aici.

| Klandestin a răspuns:

Nu o sa te dezvolti mai repede! Si daca te dezvirginezi, te doare foarte tare si iti curge foarte mult sange, si cel mai ok ii dupa un act sexual