| passenger a întrebat:

Baietilor le plac fetele astea mai "disperate" sau alea timide?

4 răspunsuri:
| CloseToYou a răspuns:

Le plac fetele normale.Adica cele care nici nu sar pe tine, nici care nu-s in stare sa scoata niciun cuvant si trebuie sa scoti cuvintele cu clestelehee heeDar ma rog, mai sunt si exceptii.big grin

| TheGeorgeGeo a răspuns:

Baietiilor le plac fetele (ex; divele) atrage l apoi respinge l asta o sa l inebuneasca P.S. atrage l (fii putin perversa, gudura te p langa elhee hee arunca i niste vorbe obraznice tongue) respinge l (fii indiferenta la tot ce spune el, evita l big grin) ast rezultatele t :*

| claudiaaas a răspuns:

Cele indiferente...nici disperate nici timide, un pic perverse, vorba lui Papushamica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu. Adica e foarte bine ca si fata sa fie mai perversa. Fiecare fata are felul ei de a fi. Te poate sa te simti bine si daca e timida si tandra nu numai daca e perversa. Dar baietilor mai perversi asa cred ca le plac fetele alea "diprerate" ca`s ca eilaughing.
Tu in ce categorie te aflii? Sau ce fete iti plac?
tongue