| anonim_4396 a întrebat:

Buna all am in clasa o fata care spune ca nu ma place dar eu mor dupa ea. radem impreuna la fiecare gluma spusa de cineva ne privim unul pe altul in ore se uita la mine dar. nimic serios Nu stiu cum sa o cuceresc daca ma poate ajuta cine`va ar fi bine sa o faca... Sunt in criza de ideii eu cred totusi ca simte ceva pentru mine. Va rog un sfa bun mi-ar place sa fiu k ia big grin!

6 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Pai afla ce ii place ei, intra in discutii mai seriose cu ea. arata-i ca te intereseaza de ea. Poti sa te oferi sa o conduci acasa dupa ore, sa ii cumperi suc sau orice altcevawinking bafta

| kaylla a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti! Nu te schimba doar pentru moment sa o cuceresti daca vrei sa si dureze ceva! Incearca sa fii un gentelman, du-i o floare, o ciocolata, invit-o la o inghetata, un suc si incearca sa fii tot timpul cat mai aproape de ea dar fara sa o stresezi! Cel mai important lucru: afla daca nu cumva o prietena de-a ei te place si din cauza asta ea te respinge! Mult succes! Astept vesti bune!

| BulaneL a răspuns (pentru kaylla):

Faza e ca am fost k prietena ei cea mai buna...

| kaylla a răspuns (pentru BulaneL):

Poate faptul ca tu ai fost cu prietena ei o impiedica sa fiti impreuna! Poate ca cealalta inca te mai iubeste! Te-ai gandit la asta? In general daca e o fata buna nu-si va trada prietena pentru un baiat. Incearca sa vb cu ea sa vezi ca iti zice. Explica-i faptul ca ai sentimente pentru ea si ca nu mai simti nimic pentru fosta! Poate ai o sansa! Succes!

| Vlad43 a răspuns:

Te place frate. nu stie ea ce sa faca. vorbeste pe mass, ceva mai particular si zii sa vorbiti sincer.
ii spui uite ca te uit la mine etc., te iubesc... (Si eu am aceeasi problema. da numai ca eu nu mai vreau sa fiu cu ea

| BulaneL a răspuns:

Kaylla - Am fost cu prietena ei cea mai buna.
Vlad_7531 - o sa incerc mersi Luni fac acest pas.