| adrian120 a întrebat:

Buna am acut o relatie de 2 ani cu o fata am doar 19 ani. In urma cu 5 luni ne-am despărțit. Iar acum ea are pr altcineva. Nu il iubeste dar zice ca vrea o relatie serioasă cu el. Deși eu am fost tot cea ce vedea in ochi acum zice ca nu ma mai iubeste. Am încercat sa ii fac numeroase cadouri si sa ii arat ca imi pasa dar tot degeaba. Am dezamăgito Prea mult in trecut. Cum sa o recucereasc? Am nevoie de ajutor.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca fata este macar putin isteata, atunci nu mai ai cum sa o recuceresti. Trebuie sa privesti in fata, in viitor, si sa tii seama de greselile facute in trecut.

| iepurascufundita a răspuns:

Este cam greu sa o recucereste daca ai dezamagit-o foarte rau, cadourile si alte atentii te pot ajuta dar nu foarte mult, incearca sa-i arati ca te-ai schimbat

| adrian120 explică (pentru iepurascufundita):

Da. Dar nu stiu daca o impresionează ceva. Deși i-am spus si am fost la ea acasa de multe ori si stăteam unul cu altul si ne îmbrățișăm si zicea ca nu o sa mai fim impreuna.

| iepurascufundita a răspuns (pentru adrian120):

Cere-ti scuze, sunei ca nu poti sterge cu buretele tot ce a fost intre voi, ca o iubesti si ca regreti tot ce s-a intamplat si multe alte lucruri...cel mai bine e sa incerti sa-ti deschizi sufletul, sa-i acorzi multa atentie

| iamcreeper24 a răspuns:

Pai sa vedem.In primul rand, ca sa te ajut, te rog sa imi zici motivele pentru care a ramas dezamagita.