| doareustreet a întrebat:

am avut o relatie cu o fata vreo 5 luni si dupa ce ne-am despartit acea fata s-a schimbat foarte mult dintr-o data a inceput sa se bage intr-o relatie cu baiatul cu care aveam conflicte (in trecut nu il suporta ) sa asculte al gen de muzica decat cel care il asculta cand eram impreuna a inceput sa aiba anturaj cu totul dubios de ce?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
''S-a bagat'' in relatie cu tipul pe care nu-l suportai doar ca sa te enerveze, oftice, sa devii, brusc, gelos.
Nu-l place. Dar vrea sa te chinuie.
Sentimetele pentru tine exista, sunt prezente in inimioara ei, dar simte nevoia sa se razbune.
Unele fete din cauza dezamagirilor in dragoste, o iau pe drumuri total gresite.
Daca iti doresti sa va impacati, incearca sa te reapropii de ea.
Succes!

| doareustreet explică (pentru NoSmile):

Nu mai are nici un rost ce m-a deranjat cel mai tare e ca a fost cu acel tip intr-o relatie

| doareustreet explică (pentru NoSmile):

Si chiar nu i-a pasat deloc de ce simte acel tip? poate el chiar o iubea

| NoSmile a răspuns (pentru doareustreet):

Sau poate ca doar voia, si el, sa te oftice.
Iubirea vine pe parcurs, nu in cateva saptamani.

12 răspunsuri:
| Nicky29 a răspuns:

De ce face asta? Pentru ca tu nu esti in stare sa faci nimic sa o aduca inapoi de unde a plecat, se spune ca oameni se mai schimba dar nu uita niciodata de unde au plecat.Cei de facut? adui aminte cum era ea inainte sa fie ce e acum si sigur o vei pune pe ganduri.Succes.

| wolder a răspuns:

Oamenii se schima
poate acel baiat a schimbat-o
sau ea a decis dupa despartirea voastra sa se schimbe

| neutrino a răspuns:

Din dragoste fata de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii... oamenii se mai schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a schimbat deloc. Unii oameni pur si simplu mimeaza comportamentul partenerilor, asculta muzica pe care o asculta si ei si le impartasesc si pasiunile.

Iar ce face, face doar ca sa te raneasca. Multe femei se hranesc cu durere. Se simt bine doar cand vad ca ranesc. Tu nu trebuie decat sa nu ii arati ca te afecteaza ce face. Daca reusesti sa ramai indiferent, propria rautate o va consuma.

| AndyLavy a răspuns:

Posibil sa faca asta pentru a te face gelos, asta daca tu te.ai despartit de ea, iar daca nu, cealalta varianta ar fi ca face asta pentru ca asa doreste si ii place mai mult viata pe care o are acum. oamenii se schimba, si de cele mai multe ori in rau. nu trebuie sa ai prea mari asteptari.treci mai dparte, nu ii mai urmari viata si comportamentul, nu merita, e timp pierdut

| NameHarris a răspuns:

Femeile cine le poate incelegelaughing Fosta prietena dupa ce ne-am despartit s-a cuplat cu unu pe care l-am batut pentru ealaughing Normal si eu cu sorasa aluialaughing Te face gelos stiind ca mai ti la eawinking

| bbu2eugen a răspuns:

Pentru ca a durut o asa de rau despartirea voasra incat a ajuns sa intre int ru n anturaj de cacao.

| milkaCappuccinca a răspuns:

Poate faptul ca v-ati despartit a afectat-o si a vrut sa schimbe anturajul, prietenii pentru ca nimic sa nu-i aduca aminte de tine! Stii, fetele dupa ce ies dintr-o relatie simt nevoia sa faca o schimbare in viata lor. Poate asta a fost si motivul ei. Sau a vrut sa te faca sa iti para rau mai tare si sa iti arate ca fara tine nu se pierde. Dar ca sa afli mai in detalii cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea, sau cel putin cu prietenii ei.