| Babaliciu a întrebat:

Buna,am facut dragoste cu prietenul meu si m-a atins in zona intima(doar o atingere nimic altceva), dupa 3 saptanani am intrat in "perioada de gratie,, exista vreun pericol de care sa imi fac griji?

Astept un raspuns, Multumesc.

5 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

WTF? Ai facut dragoste cu prietenul tau sau te-a atins in zona intima? WTF WTF WTF? Ce perioada de gratie? Ce intrebare cretina e asta?

| MariaFcsb1 a răspuns (pentru thereforyou):

Cred ca se refera in perioada de menstruatie dar nici eu nu inteleglaughing ba a fc dragoste ba a atinso in zona intima si atat?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa reincarci pana iesi din perioada de gratie

| SIsi321j a răspuns:

Ati intrat in perioada de ggratie. Pentru a apela trebuie sa reincarci.

| Babaliciu explică:

Dragoste, in partea din spate, m-a atins din greseala si in perioada de menstruatie.