| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput cu un baiat o relatie libera. Iesim in lume, facem sex, vorbim la telefon, prin sms doar ca tot ce facem e fara obligatiuni, sentimente. Eu m-am deprins cu aceasta relatie, cu el. Cum credeti aceasta relatie ce sfirsit va avea?

8 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ce sfarsit va avea se pare ca nu te intereseaza, e o relatie libera si te doare in partea dorsala de celalalt... let it be, vine urmatorul.

| grab a răspuns:

De ce sa ne gandim la un sfarsit acum?
Las-o sa mearga si ajut-o sa mearga bine.

Ca si sfarsit, probabil ca va aparea atunci cand (cel putin) unul dintre voi va intalni perechea cu care sa vrea sa isi petreaca restul vietii nu doar orgasmele atunci cand trebuie refacut nivelul neurotransmitatorilor din sange.

Make love not war! happy

| justsummer a răspuns:

Se poate termina atunci cand incep sa fie implicate sentimentele pentru ca e greu sa petreci atat de mult timp cu cineva fara incepi sa tii intr-ul fel sau la altul la el. A doua varianta e cea in care va desparititi pe cale amiabila si ramaneti amici.

Răspuns utilizator avertizat
| cllaudDia a răspuns:

Unul din voi va sfarsi prin a se indragosti, iar celalat nu. Si uite asa o sa inceapa certurile si discutiile, si intr-un final despartirea.

| 2OchiAlbastri a răspuns:

Cat te plictisesti de el, baga-ma in lista tongue