| anonim_4396 a întrebat:

Buna sad am o problema mai delicata, daca ieri aveam o relatie cu Mirela astazi s-a terminat, din cauza mamei ei care nu a fost de acord cu relatia noastra, mi-a dat mesaj si mi-a zis ca isi scuze pentru ce urmeaza dar vrea sa renunte la relatia de iubire dintre noi si sa avem una de amicitie, lucru asta ma face sa-mi pierd toate mintiile, nu stiu ce sa fac, imi vine sa ma omor! Ea are probleme in familie de cateva zile tatal ei a plecat de acasa si a ramas doar cu fratiorul de 3 ani si cu mama s-a, si din cauza acestor probleme vrea sa ne despartim la indrumarea mamei ei, i-a zspus ca daca nu punem punct relatieei dintre noi a zis ca o va da afara pe ea. lucru asta daca s-ar intampla as luao la mine, nu ar fi asta o problema dar se cearta in fiecare zi cu mama ei pe tema asta, nu vreau sa renunt la ea, i-am zis ca vreau sa o ajut, sa-i fiu alaturi, sa o sprijin in problema de familie pe care o are, dar a zis ca nu accepta sa ma implic si imi multumeste, ia s-ar pute muta de acasa acum unde sta in alta parte a bucurestiului, nu stiu unde mai exact, dar sincer sa fiu eu nu pot trai fara ea, am probleme de comportament daca nu pot sa o vad macar o zi, simt ca mor si cred ca asta o sa fac daca nu pot sa rezolv chestia asta, va rog ajutati-ma, puteti sa imi lasati siin privat mesaje

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Te cred man, eu la 17 dar ce poti face asta e, lupta pentru ea atat cat poti

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dramatic ce sa spun, te inteleg da lasa ca treci peste, si eu spuneam ca nu pot si na ca am putut, poti sa traiesti fara oricine crede-ma doar ambitie sa ai, daca esti bolovan si crezi in vorbe vezi ce se intampla, asa zisa iubire de 2 lei vechi s-a dus, iubirea este odihna ratiuni, wow ce citat

| Just4Joker075 a răspuns (pentru RAY):

Ea este prima cucerire, la 20 de ani ai mei, tocmai acum am gasit-o, dar cu greu si am parte de necazuri

| RAY a răspuns (pentru Just4Joker075):

Te cred man, eu la 17 dar ce poti face asta e, lupta pentru ea atat cat poti

| LoveSleep a răspuns:

Nu știu cum de am ajuns să-ți dau accept la cererea de prietenie, dar regret că am făcut-o. Ești de tot râsul.
Aș putea să-ți explic în 2000 de cuvinte, dar ar fi degeaba.
Ce ar trebui însă să știi, e doar un motiv faptul că ți-a zis că maică-sa a obligat-o. Unul prost, de altfel.

Dar de ce-ai condamna-o? Florile și iubirea asta mare plictisesc. Ia-l ca pe un sfat dacă vrei. Sau poți să-mi dai block.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru LoveSleep):

Tu cand imi faci o declaratie de dragoste?

| LoveSleep a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

30 februarie.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Trebuie sa o lasi sa si revina. Nu poti trece peste hotararea ei.

| Just4Joker075 a răspuns:

Va voi arata ultimele 2 mesaje de la ea :
Mirela :"Ady, stii doar ca nu putem fii impreuna, ar trebui sa iti cauti pe cineva ca sa fii si tu fericit! "
EU :"pai nu trebuie sa caut, cineva acolo sus ma iubeste si mi te-a scos pe tine in cale, cand stau cu tine pe afara, sau cand vorbim sunt cel mai fericit"
Mirela : "ok".
si asta a fost ultimul mesaj, ma simt prost acum. ce pot face in situatia asta... help crying ajutati-ma va rog
Nu pot sa stau fara ea, si acum simt ca mor, ce pot sa faac ca sa o impac sa ne continuam relatia...

| Just4Joker075 a răspuns:

Mai astept pareri si de la alte persoane, dau funda

| VictorVictoras a răspuns:

Nu te iubeste, nu vrea sa fie cu tine si cauta pretexte, las-o ca nu e de tine. Ar trebui sa se bucure ca o susti si ii esti alaturi nu sa caute motive sa te indeparteze.

| Alphaville a răspuns:

Caută-ți o altă Mirela!laughing