| PaulYt_Buzdugan_1987 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Care credeti ca este locul potrivit pentru prima intalnire?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un parc cu alei care daca sunt si putin mai laturalnice si prevazut cu banci din loc in loc, poate reprezenta locul ideal de a avea primul sarut pasional. Succes!

| Hammurabi a răspuns:

Prima întâlnire cu tipa respectivă, sau prima întâlnire din viața ta?
Bar, cafenea, să stai de vorbă cu ea privindu-vă ochi în ochi.winking
Dar după cum presimt eu cam care ar fi vârsta ta, mai bine la un suc și o prăjiturică. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Slabut, daca te respecti o inviti la mall. Cel putin nu trebuie sa o privesti ochi in ochi daca esti prea rusinos, sa nu intri in faze penibilelaughing

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Dap. Și asta e adevărat. laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parc, suc. Sau daca o cunosti de mult timp, o inviti direct la locuinta ta

| Catalina990099 a răspuns:

Consider că ar fi drăguț sa o inviti la un film pentru început apoi sa încheiati cu o plimbare.

| Demetrov a răspuns:

Ceainarie / parc

| Thyself a răspuns:

Un loc pe care îl cunoști foarte bine și în care te simți confortabil. De preferat să fie un loc public, dar unde să poți avea și cât de cât intimitate dacă vrei. Un parc cu bănci rare e o idee foarte bună. Dar trebuie să te gândești și la ce i-ar plăcea ei, testează terenul întâi. Sunt unele fete cărora le plac natura, plimbările în aer liber, etc. Pe altele le plictisesc teribil și ar prefera să le duci la un bar sau direct la tine acasă. Cel mai bine este să fii sincer cu ce vrei de la ea. Dacă preferi să o luați ușor mergi pe o variantă mai light, dacă te gândești numai cum ai vrea să i-o tragi poți să îi spui direct că nu prea ai chef să ieși în oraș dar ai vrea totuși să o vezi. Că ai vrea să vă vedeți la un pahar de vin. Chiar dacă te refuză inițial, ai șanse mari să te caute ea după.