| PaulYt_Buzdugan_1987 a întrebat:

Care este locul potrivit pentru o prima intalnire?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceva loc linistit cu o atmosfera intima unde sa puteti discuta.

| darrio2007 a răspuns:

Un anumit loc stabilit de comun acord.

| AvalohAlyn a răspuns:

O cofetarie frumoasa sau un parc la fel de frumos.

| SilentRain a răspuns:

Cimitirul

| RobertMoon a răspuns:

Pai depinde de vârstă.
Gen daca ești copil sau adolescent primul loc de întâlnire potrivit ar fi un parc sau parc de distracții, daca ai 20 și ceva terasa sau restaurant, eu așa gândesc acum tu decizi cum ți-ar fi mai ușor, succes.

| Justme1997 a răspuns:

O cafenea, cinema, parc

| Xelon a răspuns:

Camera ei happy

| Ivy86 a răspuns:

Intr-un loc public, clar, nu vrei sa o sperii din prima zi ducând-o intr-un loc retras.
Parerea mea la o cafenea, dupa o plimbare printr-un parc, centru. Trebuie sa puteți vorbi si cunoste.
Dacă ești genul timid si care nu ii place sa vorbească... la cinema, dupa la o gustare (numai bine puteți discuta despre film).
Bafta si keep it simple.