| Anonim55452 a întrebat:

Ar trebui sa ma simt complexata pentru ca la 15 ani, am 1, 50? Pana acum nu am avut niciun prieten si ma simt ciudat pentru ca vad numai cupluri in jurul meu. Vreun sfat?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Suferi de complexul inferioritati din cauza inaltimi mici, normal ca conteaza inaltimea ce cuvant ai tu in fata unei fete de 1, 70? dar ca fata nu cred ca vei avea probleme sa ai iubit, adica la cat de disperati sunt uni e destul sa fi fata atat, mai vei creste pana la 20 de ani fii calma ca vei mai creste

| corbulalbrosu a răspuns:

Fetele micute, asa numitele minione sunt asemuite in multe cazuri cu niste bibelouri sau papusi mari pe care si le doresc foarte multi barbati si cu cat par mai fragile mai sensibile, cu atat atractia este mai mare, uneori de-a dreptul irezistibila. Te sfatuiesc sa nu ai nici cea mai mica ingrijorare privind aspectul tau fizic deoarece vei avea parte de baieti/barbati exact ca si celelalte prietene, colege insa cu un imens avantaj si anume, ca iubitul tau va putea avea orice inaltime. Ca sa-i atragi pe baieti cu intentia de a-ti face un prieten ar fi indicat sa fii mereu imbracata cat mai shic/sexy si este recomandat sa fii mereu cat mai feminina iar pentru a reusi asa ceva imbraca-te cat mai des/mult cu fustite sau rochite, cele care consideri ca-ti plac si tie, cat despre incaltaminte cred ca NU este recomandat sa porti mereu pantofi cu tocul inalt sau foarte inalt, din cauza varstei. Incearca sa fii mereu sexy insa nu frivola. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| armand69 a răspuns:

Esntele tari se tin in recipiente mici

| Andreea2692 a răspuns:

Eu am 13 ani am cam 1.50 dar iubita mea nu spune nimic
Din contra eia mi-a dat primul sarut ( sarut nu pupic) si formam un cuplu de treaba
Fac sport foarte mult si cresc
Dar nu prea are efect
Orcum o voi iubi mereu
Sarutul ei da dependenta stiu ca acest mesj ar trebui sa te plictiseasca dar eu nu prea mai invat la scoala
In caz de ma despart de ia ( nu prea cred e blonda cu ochi albastrii) pate voi fi impreuna cu tine
Aaaaa si sa nu uit ca este mai mare de cat mine si ca varsta cu 6 luni fetele pitice sunt cele mai sexi nicia nu e fra mare vreo 3 centimetrii mai mult si tot in clasa a 7 e