| andreeamonica3 a întrebat:

Bună! Cu ce se epilează fetele din filmele porno pentru a arăta așa de fin, fără iritații, fire ieșite pe sub piele? E posibil ca și femeile, în viața de zi cu zi, să arate așa?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se epileaza cu laser probabil

| dullcat a răspuns:

Buna.Femeile alea apeleaza la procedura cu laser, care e destul de scumpa.Nu te gandi ca nu sunt aplicate si filtre care sa faca pielea sa arate bine.

| Miruna333 a răspuns:

Normal, si ele sunt femei in viata de zi cu zi. Epilat cu laser si scapi de iritatii si fire sub piele

| ValentinMihai78 a răspuns:

Aparate de epilare definitivă cu laser, plus că există posibilitatea de a se epila zilnic.

| FindMyName a răspuns:

Aparat cu laser, care epileaza parul definitiv.