| 4343gddhkied a întrebat:

Buna big grin
Cand prietenul meu a confirmat ca mergem la nunta, mirele l-a intrebat :"Veniti 2 sau 3 "? sincer m-a deranjat asta, deoarece nu am intretinut rel.sexuale si ma gandeam sa nici nu merg la nunta straight face Ce sa fac?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu stiu ce caracter are mirele, dar daca te gandesti ca el e in momentul in care isi intemeiaza o familie si viseaza casa si copii, omul e de inteles.
Si, desi a cam vorbit gura fara el, te poti duce la nunta linistita.
Eu le-as ura numai gemeni si casa de piatra.
happy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate mirele se cunoaste destul de bine cu prietenul tau si isi permit anumite glume, acum depinde si de tine, nu cred ca are rost sa renunti la o petrecere din cauza unei glume mai putin gustata de tine.
Prietenul tau ce zice? ce a avut de comentat?
O zi bunahappy

| 4343gddhkied explică (pentru caramela):

Mda am inteles ca a fost o gluma, dar aceea persoana(mirele ) nici nu ma cunoaste. Cred ca se cunosc destul de bine, prietenul meu a comentat tot in gluma, dar cand mi-a zis prietenul meu aseara (eu nefiind de fata) m-a deranjat, nu stiu de ce. Mersi de raspuns

| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca fost doar o gluma, ce-i drept cam nesarata, dar nu este un motiv pentru a renunta!
Ureza-i mirelui multa fericire in noua casnicie, copii frumosi si multi.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Poate a fost o simpla gluma intre prieteni happy
Dar ce este drept caracterul mirelui nu este tocmai admirabil pentru aceste vorbe! De ce?
Pentru ca tu, iubita lui, erai de fata si nu este frumos din partea lui!

Si sincer, poti merge linistita la nunta cu iubitul tai si sa nu il bagi in seama happy Nu merita happy

Bafta si distractie placuta kiss

| Amerilyse a răspuns:

A fost doar o gluma prosta, nu ai de ce sa nu te duci pentru asta, mai ales daca si cunosti persoana.

| BvBFan a răspuns:

Oare prietenul tău nu e cumva mai plinuţ? Se poate să fi avut alt sens gluma.

| 4343gddhkied explică (pentru BvBFan):

Are 60 si cv de kg la 1.72 laughing la 23 de ani laughing)!

| unbaiat96 a răspuns:

Eu zic ca a fost doar o gluma proasta si ca ar trebui sa te duci... Acum depinde si ce fire are respectivu in general. Daca e mai mistocar si isi bate joc mai mereu de oameni nu te duce fiindca a facut-o intentionat.
Daca e o fire asezata si asa a vrut doar sa faca o gluma si nu i.a iesit prea bine...