| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

dau funda:X
intrebarea mea este urmaatoarea
am fost la o prietena si prin cartier la ea mai erau trei baieti si mi-a placut de unu din ei
ma uitam numai la el si el la mine
apoi ne-a pus prietenii sa zicem daca ne placem reciproc si eu i-am zis ca-l plac si el pe mine ma place
ok... apoi mi-a zis un coleg sa ne combinam.
eu i-am zis ca ma mai gandesc pentru ca am prieten dar faza e ca e relatie la distanta sadsadsi nici nu mai vorbim asa de mult unul cu altul
el e super dragutzzz :Xdar e putin mai mik de statura ca mine dar avem aceashi varsta :X
am vrut sa zic da (sa fim impreuna)dar is timida si de abia am scot doua cuvinte"te plac"laughinglaughing
deci baiatul e de gasca si super tare dar nu stiu cum sa zic ca vreau sa fiu cu el ca is foarte timida sad
in fine apoi neam asezat pe o banca si jukam adevarar provocare sau procente si am ales provocare si mai spus sal pup pe baiatul respectiv pe obraz dar am zis ca refuz crying
cand sa plec mau condus toti acasa si mi-a zis pa si ca ma pupa apoi i-am zis la fel :X
am id lui si o sa vorbesc cu el si poate ne mai intalnim intr-un grup si mai vorbimhee hee
dar nu stiu ce sa fac cu actualul prieten?
ce ma sfatuiti? sa uit de actualul si sa ma combin cu baiatul respectiv?
voi ce credeti?
sper ca nu vam plictisit si scuzati greselile de octografie sad
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Puffu a răspuns:

Parerea mea este sa pui punct relatiei cu actualul. De ce? O relatie pe mess ( sau ma rog, la distanta ) nu este tot una cu una in care poti sa stai cu partenerul tau apox. 12/24. Nu ai ce sa pierzi! Combina-te cu tipul care a zis ca te place. Bafta si sanatate!

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Intr-adevar esti ff timida! Si foarte fidela!

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Daca tu crezi ca nu mai merge relatia ta actuala mai bine ii spui baiatului respectiv ca ar fi mai bine sa o terminati.Gandeste-te bine la decizia ta, analizeaza bine situatia daca merita sa renunti la el, daca te place baiatul asta cu adevarat.In fine daca esti sigura si va placeti reciproc atunci combinati-vahappy

| CHILIPIR a răspuns:

Inchei cu actualul si te nu rata ocazia daca il placi asa mult.

| mariiia_4064 a răspuns:

Cred ca esti confuza. dar atata timp cat ai prieten da iti pui intrebari in legatura cu alt baiat inseamna ca nu mai merge cu actualul prieten. pune punct relatiei si nu fi timida! daca el te place va fi bine si nu te musca nimeni laughing succes!

| bomstar a răspuns:

Amandoi! Dar ai grija deoarece "cine fuge dupa doi iepuri nu prinde niciunul". Succes! Sper ca te-am ajutat putinhappy