| Andreimys12 a întrebat:

.Eu plac o fata de mai bine de 2 sapt.dar ea are iubit.ea tot timpul imi zambeste ..in ore ne uitam unul la altul..ma ia in brate..si nu stiu ce sa fac..sa incerc sa fiu cu ea sau sa o las in pace? Ajutor va rog.

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Eu propun sa vorbesti cu acea fata despre asta si nu sa incerci sa intervii cumva in relatia celor 2! Bafta!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Insista.Poate ca esti mai bun decat actualul iubit.Impresiile se schimba in timp. Iubirea se diminueaza.Dorintele se pot amplifica.Nu ai nimic de pierdut.S-ar putea sa fie lozul castigator.Succes.

| neutrino a răspuns:

Incearca si ea iti va multumi.

| SkyPilot a răspuns:

Incearca, nu ai nimic de pierdut.

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0x0 a răspuns:

Multumesc pentru fundita!