| CeceLove a întrebat:

Eu si cu prietenul meu suntem impreuna de 4 luni. Am fost intr-o vacanta la mare singuri vara aceasta. Ne iubim mult, imi face cadouri, ne sarutam non stop etc. Dar cand vine vorba de sex ma refuza. Cum as putea sa imi conving sa faca sex cu mine? Am mare nevoie de ajutor! Va rog mult sa imi dati un raspuns.
PS: el are 20 de ani si e virgin si eu am 14 ani si nu sunt virgina

Răspuns Câştigător
| Andrei981 a răspuns:

Nu l lua in calcul pe Jony6000. Poate ca nu vrea ca te iubeste...si daca esti o fire mai sensibila, nu vrea sa faceti de acum. Poate el crede ca vrei asta doar ca sa i dovedesti ca l iubesti.

| CeceLove explică (pentru Andrei981):

Mersi mult de raspuns. :*

27 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Am trăit s-o aud și p-asta...

| ywar a răspuns:

Eu cred ca el e foarte tare si foarte destept. Tu... du-te si invata. La romana, la matematica, la fizica si gaseste-ti unu de 14 ani sau las-o balta. Nu stiu de ce s-o incurcat el cu tine. Sper ca nu e el cel care a initiat asta ca-mi schimb parerea.

| CeceLove explică (pentru ywar):

Sa stii ca invat. Scoala e scoala iubirea e iubire, ok?
Si nu nu el e cel care a initiat astawinking

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ce face? In locul lui te duceam la psiholog. 14 ani, nu esti virgina si vrei p##a fara numar. Pai omu e realist.Risca sa infunde puscaria pentru ca ai tu chef la varsta asta.

| MaDeclarFan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ai mare dreptate! Sunt in asentimentul tau pana la ultimul cuvant!

| MaDeclarFan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Mai fata, am citit de 3 ori intrebarea, am zis ca nu vad bine ce scrie, poate e scris gresit, fata de 14 ani sa ii ceara iubitului ei de 20 de ani (!) sa se culce cu ea?!?! Tu sa spui mersi ca ai gasit un baiat ca el care se gandeste la consecinte, ca altul te fu*ea pana ajungeai la spital cu matele pe afara! Dar asa e mereu, cei buni sunt luati de prosti si nu primesc ce merita...

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Ea sigur nu e. Pana acum mi-a umplut frigiderul!

| MaDeclarFan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

A cerut raspunsuri, noi i-am dat

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Si ce? Vrei sa te hopa hopa si tu? Pai fugi la ea.

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Asta e tentativa de viol pe fata asa! Las ca te reclam eu si am martori!

Răspuns utilizator avertizat
| bogz a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Bine ma!

| CeceLove explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu ai cum sa ma reclami ca nu ma cunosti in realitatewinking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru CeceLove):

Ce-ai patit femeie? Cine vrea sa te reclame ca te *** tu? Da-i inainte ca o sa-i arunci aluia chiftelute cu prastia peste gard la jilava.

| CeceLove explică (pentru FABULOSUL6000):

Ha ha am uitat sa rad :/

| HueyFreeman a răspuns:

Da, cum sa nu.

| Madayna a răspuns:

Are si de ce sa te refuze si foarte bine face, ai doar 14 ani, trezeste-te!

| NameHarris a răspuns:

laughing) Clar ca te refuza mai asteapta si tu sa crestiwinking

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Ai gasit si tu un baiat cu capul pe umeri si vrei sa il schimbi. Cam rar baieti de genul si intr-adevar baietii buni ajung la fete asa ca tine, scuza-ma dar la 14 ani sa nu fii virgina este un lucru foarte grav. Eu zic sa iti schimbi mentalitatea si sa realizezi ce ai langa tine si mai mult de atat sa realizezi ca daca continui sa sari din p*** in p***, vei ajunge o fata de moravuri usoare. Multa bafta

| CeceLove explică (pentru Mihailescuioana29):

De ce "este un lucru foarte grav" faptul ca nu sunt virgina la 14 ani(mi-am pierdut virginitatea la aproape 12 ani dar ma rog)? Nu sunt ca altele sa umblu cu toti barbatii, am facut-o doar cu fostii mei iubiti( 2 mai exact) si atat!

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru CeceLove):

La 14 ani sa o faci deja de 2 ori, inca si cu 2 persoane diferite, Doamne fereste. Tu te gandesti un pic? Pana la 20 de ani o sa o faci cu toti "iubitii tai". Ti se pare normal sa te *** cu atatia? Cred ca stii cum sunt numite fetele care fac astea, nu cred ca trebuie sa iti spun eu. Daca tu crezi ca este normal ce faci tu, continua, doar tu vei avea de suferit nu eu.

| Lavii007 a răspuns:

Doar nu vrei sa faca puscarie?laughing de aia te refuza, esti prea mica pentru el si nu vrea sa se complice.

| Denly a răspuns:

Hmmm, il pui la risc.

| CeceLove explică:

Puteti sa nu mai raspundeti. Am ales deja un raspuns castigator si am inteles ca ar putea sa faca inchisoare daca o face cu mine deci nu ii mai cer, ok?