| andreeatisca a întrebat:

iubitul meu ma cam preseaza sa ma dezvirginez de acum pentru ca, zice el, pe viitor voi avea dureri foarte mari si o sa-mi para rau. am 14 ani, voi ce ziceti, are dreptate?

13 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Vrea doar sa te bage in pat, nu fi proasta! E tocmai invers, esti doar un copil, nu fa asta pana nu faci 18 ani, altfel o sa regreti!

| mihai69 a răspuns:

Evident că minte. Durerea va fi cu atât mai mică, cu cât ești mai matură și organele tale mai bine pregătite pentru asta.

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca nu are dreptate.

| Oana92 a răspuns:

Nu este adevarat. Spune-i ca e ilegal, poate ii trec figurilewinking

| Felys a răspuns:

Mare smecher mai e, parerea mea sa fugi de asa iubit, e clar ca nu vrea decat sa profite cat mai repede, sa nu accepti pentru nimic in lume, ce spune el este total eronat

| FABULOSUL6000 a răspuns:

O sa fie tocmai invers.Acum o sa doara mult mai rau decat mai tarziu, cand organele reproducatoare o sa fie complet dezvoltate.La 14 ani esti mult prea mica pentru a putea sa faci sex.Organismul tau se va dezvolta pana in jurul varstei de 17-18 ani. Dupa 18 ani vei putea face cat sex vrei tu, si cu cine vrei tu. Oricum, ce face el inseamna direct puscarie si nici nu cred ca realizeaza ce se poate intampla daca parintii tai afla si depun plangere la politie.O sa regreti prostia asta toata viata, pentru ca la 14 ani dragostea pare vesnica si realitatea nici nu o cunosti.O sa faca sex cu tine si dupa o sa fuga la una de varsta lui, ca doar nu e fraier sa stea cu un copil.Vezi de scoala si daca mai insista ii poti spune ca esti dispusa sa faci sex cu el daca iti dovedeste ca te iubeste, asteptand pana implinesti 18 ani.

| pufulescu a răspuns:

Daca ramai virgina pana la 25 de ani are dreptate, atunci vei avea probleme de sanatate. Dar daca astepti pana la 17 18 ani nu va fi nici o problema, ci chiar mai sanatos decat sa faci sex acum. Bineinteles sunt si exceptii, daca esti foarte dezvoltata pentru varsta ta, dar asta ar fi ceva rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti momentul, persoana..Asteapta pana cand inima iti va spune ca este momentul, pentru ca o va face. Durere vei simti la orice varsta, insa acel moment este magic, nu-l irosi!

Răspuns utilizator avertizat
| Stephh a răspuns:

De ce au copii din ziua de azi iubit/a la 13 14 ani

| Nitunitu a răspuns (pentru Stephh):

Internetul draga, accesul la filme xxx, secolul vitezei, mancarea modificata genetic si hormoni multi, fete in fuste scurte peste tot, barbati obsedati de sex, sex contra bani, nevoia de lucruri materiale, lipsa de educatie, parinti prea inchisi la minte sau prea severi, lipsa de ocupatie, nevoia de a comunica si de a avea pe cineva, dorinta de a cerceta necunoscutul, etc.

e destul de clar? Era lui Satan...

| EuforikcuKappa a răspuns:

N-are dreptate, doar chef de sex!

| Alexandra_Maria_1994 a răspuns:

Doamne, ai doar 14 ani, vrea doar sa profite de tine, nu il asculta.