| ElisaIonescu a întrebat:

Numele meu este Elisa, si mai am puțin si fac 18 ani.Nu mai sunt virgina demult,dar aseară m-am culcat cu un arab si imi curge sânge din vagin non stop si nu stiu de ce si ma doare.Ce ar trebui sa fac? Plus ca vine sâmbăta o prietena a mamei in tara si mergem la mare si ea crede ca sunt virgina si nu vreau sa își dea seama dupa fizic ca nu mai sunt, dar am corpul dezvoltat si nu prea mai arat a virgina.

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Desi nu ai spus, eu cred ca mai degraba nu ai avut parte de preludiu corespunzator, tipul a fost cam dotat, si pe uscat te-a cam inflamat!
Cel mai bine e sa te duci la un consult de specialitate, la urgenta, decat sa faci ceva complicatii!

| whatevernvm a răspuns:

Ar trebui sa te omori

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca ti-a venit menstra daca ai sangerare si dureri de burta.

Cat priveste aspectul exterior si virginitattea, din pacate nu te putem ajuta, doar un ginecolog care face himenoplastie.
Totusi, nu pot sa inteleg cum ar putea femeia aia sa vada ca nu mai esti virgina? Ori este medic ginecolog si vine special sa te consulte?
In rest, comporta-te normal si totul va fi bine!

| K0sti a răspuns:

A fost un arab pur sange!

| Felys a răspuns:

Daca e sange inchis la culoare este de la menstruatie, dar daca este range rosu curat este hemoragie si e destul de grav, nu trebuie sa mai amani consultul ginecologic deloc

| vocea a răspuns:

Nu mai asculta ce spun femeile ele nu stiu cum sa abodeze problema pentru ca si ele o au, trebuie sa te speli cu ceai de musetel si sa tii un bidonas cu apa calda in zona intima bafta,

| Lawliet14 a răspuns:

Trebuie sa mergi la urgenta, pare o hemoragie. Nu ma pricep, consulta un doctor rapid daca chiar curge neincetat!

| Nimeni10 a răspuns:

Ce va mai place sa va laudati.

| eusebiu27 a răspuns:

A dat cu bomba arabu acolo iti zic eu

| Andrei_Moldovan_1995 a răspuns:

Urmărește Eric și salamandrele de pe Wattpad (by me) și vei vedea că în viitorul apropiat îți va trece sângerarea.

| ElisaIonescu explică:

Pai ea poate sa-si dea seama dupa aspectul fizic, mai ales la mare, dupa fund si piept.Ca nu mai sunt demult.Dar ea se uita si la mine si la sor-mea, ca are un fix.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru ElisaIonescu):

Nu isi poate da nimeni seama daca mai esti virgina sau nu straight face Tot ce poate un om sa iti spune ( fie el si ginecolog ) e daca mai ai himen sau nu, care nu are legatura cu virginitatea. Iar sanii si fundul nu iti cresc dupa ce faci sex straight face Totusi, ai aproape 18 ani si inca mai crezi povesti.