| Little Kid a întrebat:

O intrebare cat se poate de serioasa. Am 17 ani si inca sunt virgina. intrebarea e de ce mereu cand ma atinge prietenul meu la... (stiti voi, prin pantaloni) imi curge un lichid alb si ma ud pe chiloti?sadSe simte si prin pantaloni.sau cand ma sui pe el si ma excita, la felsadimi curge un lichid alb din vagin si ma simt uda pe chiloti.cred ca si el a simtit sad
Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic, daca nu imi dati un mesaj si va explic mai bine :*

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Elimini lichid de lubrifiere din cauza ca te exciti.
Daca ati face sex,ai intelege cat este de important,asa,numai te chinui,dar nu e nimic rau,e fiziologic.
Acelasi lucru il patesc si baietii,insa,nu ai de ce sa te rusinezi,si ei elimina un lichid(lichid seminal,preejaculator) care are acelasi rol, in cazul in care fac sex sa lubrifieze vaginul partenerei.
Nu poate fi controlat de nici unul din voi, fenomenul asta.Deci,nu te nelinisti.
Ca sa nu te mai rusinezi si sa te simti rau,ia-ti protege slip,absorbante mici,care se folosesc doar o singura zi,subtiri,care se ataseaza cu adeziv pe lenjeria ta intima.
Esti tanara si plina de hormoni, nu te rusina de lucruri fiziologice, invata sa traiesti cu ele.
Solutii exista!
Sa ai grija de tine!

| mgtow a răspuns:

Ala e lichidul preejaculator, e ca si cum ai ajunge la punctul culminant al masturbarii.

| Lavinia218 a răspuns:

Esti FOarte excitata. iar corpul tau crezand ca va urma un act sexual. elimina acel lichid alb care are rol lubrifiant!

| adita32 a răspuns:

Te excita de aia